باز توطئه ای دیگر...

اهانت دوباره به نبی مکرّم اسلام(ص)، اینبار در قالب فیلمی موهن:

صحنه ای از فیلم توهین به پیامبر اکرم(ص)

خروش همه جانبهء امّت اسلام در محکومیّت این توطئه، بار دیگر جلوه های زیبایی از وحدت و یکپارچگی در دفاع از مسلّمات و مبانی محکم دین مبین اسلام را نمایان ساخت. واکنش جالب مسلمانان اینبار در فضای مجازی و برای نخستین بار بسیّار جالب بود. وبسایت «گوگل» که در عدم حذف فیلم مذکور پافشاری کرده بودند و آنرا دلیلی بر وجود آزادی بیان و عقیده میدانستند، با تحریم بازدید از سوی مسلمانان مواجه شدند، به گونه ای که این غول رسانه ای متحمّل خسارتی بالغ بر 210 میلیون دلار شد!

تحریم گوگل

در این میان «محسن نامجو» (خوانندهء سابق وطنی که از صدقهء سر و سفرهء صدا و سیمای این مملکت به نان و نوایی رسیده بود و بعدها به فرنگ گریخت!) با اجرای یک آهنگ توهین امیز به ساحت مقدّس امام عصر(عج) پا در جای پای هم مسلکش «شاهین نجفی» نهاد و ماهیّت ضدّدینی و ضدّ اعتقادی خود را علنی کرد. متأسفانه رویداد فوق خیلی از سوی رسانه ها پوشش خبری داده نشد. با اینحال لزوم واکنش مناسب و برخورد قاطع با این اشخاصاز سوی مراجع عظام و دستگاه قضایی کشور (مشابه به آنچه که در مواجهه با «شاهین نجفی مرتد» انجام شد) امری ضروری است...

محسن نامجو

***

 

 

 

مطالب مرتبط:

_____________________________________________________________________

1) وبسایت «جنبش سایبری 313»

2) وبسایت «فرهنگ نیوز»

3) امام هادی(ع) و تکرار مظلومیّت

/ 1 نظر / 33 بازدید
موذن

سلام چراغ حق پر فروغ تر از همیشه است و مشرکان توان خاموشی آن را ندارند کجائی برادر کمکار شدی دل تنگ نوشته هایتان شدیم شادوتندرست باشید دربین برادران رزمنده قدیمی آبادان و خرمشهر عزیز جانبازی بود که یک دست ایشان قطع بود ما به ایشان عمو صاحب می گفتیم اگه دچار فراموشی نشده باشم فامیلی ایشون غنودی زاده یا چیزی تو همین مایه ها بود سال 65 با هم بودیم باز هم جزیره مینو آیا می شناسید ؟ خبری از ایشان دارید ؟